Yükleniyor...

Aidat Ödemeleri İle İlgili Bilgiler

Anasayfa / Aidat Ödemeleri İle İlgili Bilgiler

Aidat Ödemeleri İle İlgili Bilgiler

Anasayfa / Aidat Ödemeleri İle İlgili Bilgiler

1-Tahsisli bahçesi olan konutların avans tutarlarına, bahçe bakım bedeli payları ilave edilecektir.

2- Evidea Sitesi Genel Kurulunda alınan kararlar gereği Aylık Giderlere İştirak Avansı (Aidat)ödemeleri her ayın 1.günü tahakkuk edip aynı ayın 20.gününe kadar ödenme süresi bulunmaktadır.20. günden sonra ödenmeyen bedellere Kat Mülkiyeti Kanunları gereği aylık % 5 gecikme bedelleri yansıtılacaktır.

3-İki ay üst üste ödenmeyen aidatlar için Kat Mülkiyeti Kanununda belirtildiği üzere icra işlemi başlatılabilmektedir. Kiracıların ödemedikleri aidatlardan dolayı mal sahipleride müteselsil sorumlu olduklarından dolayı icra takibi iki taraf içinde başlatılacaktır.

4-Aidat ve Su ödemeleriniz banka kanalıyla veya Yönetim Ofisi çalışma saatlerinde Banka Kartınızla veya Kredi Kartınızla tahsil edilebilir.
Aidat ödemelerinin nakit alınması yasaktır.

5-Evidea Sitesinin Su Sayaçları Süzme sayaç olduğundan dolayı kapılarınızda bulunan sayaçlar teknik personelimiz tarafından okunup sayaçlarınızda bulunan rakamlar baz alınarak hesaplanmaktadır.

Su Kullanımlarınızla ile ilgili faturalar İskiden bir ay gecikmeli geldiğinden dolayı dönem su kullanımlarınız dönem aidat tutarlarınızla birlikte tahsil edilmektedir.


Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.